en-zname

ОБЕЗБЕДУВАМЕ ТЕХНИЧКА ПОМОШ

Нашиот стручен тип во секој момент може да ви изработи комплетно техничко решение и комплетна понуда со сите потребни компоненти за изработка на Ладилна Комора или систем за ладење и монтажа на истите, според димензии и режим на работа според вашата потреба.

 

slika1

 

slika2

Каде се наоѓаме ?

Најнови информации

Адреса и контакт

ул. Јадранска магистрала бр. 61
(Качанички пат)
1000 Скопје, Р. Македонија

тел: + 389 (0) 2 306 33 50 ,
тел/факс: + 389 (0) 2 307 05 11

 

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.